Privatumo politika apibūdina interneto svetainė https://visuautomobiliusupirkimas.lt/ (toliau tekste – Svetainės) vartotojų asmeninės informacijos panaudojimą Svetainėje bei procesuose, susijusiuose su paslaugų suteikimu vartotojui, jo poreikių identifikavimu bei tenkinimu.
  Vartotojas (pardavėjas) internetinėje svetainėje pagal poreikį pateikia savo vardą, pavardę, telefono numerį, el. pašto adresą. Vartotojas, sutikdamas su šiomis Taisyklėmis, pareiškia, kad jis pateikia savo asmens duomenis patalpinimui internetinėje svetainėje laisva valia ir sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų saugomi ir tvarkomi elektroniniu būdu internetinės svetainės duomenų bazėje. Vartotojas sutinka ir pripažįsta, kad pateikia savo duomenis (tel.nr., el.p. adresą ir kt.) internetinėje svetainėje kaip kontaktą.
  Asmens duomenys tvarkomi siekiant tinkamai suteikti paslaugas pardavėjui (suteikti informaciją apie atitinkamų produktų pardavimą, užsakyti tam tikrą paslaugą ir pan.). Pagal pateiktus duomenis yra vertinama auto transporto būklė, kad būtų galima susisiekus su vartotoju pateikti išsamią informaciją ir konkurencingą transporto priemonės pirkimo pasiūlymą. Vartotojo duomenys taip pat yra tvarkomi jo registravimo bei svetainės duomenų bazės administravimo internetinės svetainės sistemoje tikslu.
  Vartotojas patvirtina, kad jo internetinėje svetainėje pateikiami asmens duomenys yra tikslūs, išsamūs, teisingi.
  Svetainės kūrėjai nesudarinėja vartotojų sąrašų ir neperduoda jų kitiems tretiesiems asmenims, išskyrus Svetainėje užsiregistravusius automobilių supirkėjus.
  Be vartotojų sutikimo jų asmeniniai duomenys nebus naudojami kitais nei išvardintais tikslais, nebent to reikalaus galiojantys įstatymai ar teisės aktai.
  Paslaugų gerinimui svetaine renka tam tikrą techninę informaciją apie vartotojus (IP adresus, duomenis apie naudojamas naršykles, operacines sistemas, kompiuterio parametrus ir kt.), bet naudoja ją tik statistiniams tyrimams atlikti. Kai kurioms paslaugoms suteikti (specialiai pritaikyto turinio pateikimui), būtinas „slapukų“ (cookies) panaudojimas.
  Jei turite klausimų dėl šios Privatumo politikos, kreipkitės el. paštu: info@visuautomobiliusupirkimas.lt