Noras parduoti savo automobilį atsiranda gana dažnai, ir ne tik dėl to, kad automobilis yra jau senas ar reikalauja remonto, gal tiesiog atsibodo ir norisi kito automobilio?

Taigi, kaip parduoti savo automobilį?

Visų pirma – paruoškite ji.

Norite parduoti automobilį už rinkos atitinkamą kainą – pasirūpinkite automobilio vidine ir išorine išvaizda, o taip pat sutvarkykite techninius gedimus. Nublizginkite automobilio saloną, išsisiurbkite ir nuvalykite salono apmušalus. Jei reikia padarykite cheminį valymą. Kiekvienas automobilio pirkėjas ieško tvarkingo automobilio. Jį sutvarkykite taip, kad pirkėjas nenorėtų palikti automobilio salono. Žmonės, ypač nauji vairuotojai, gali „įsimylėti“ į jūsų automobilio saloną taip, kad pamirš apie technini patikrinimą.

Įdėkite skelbimą.

Įdėkite skelbimą į populiariausius interneto portalus, tokius ,kaip „Autoplius“ arba „Autogidas“. Sukurkite gerą ir įtikinamą aprašymą. Būtinai parašykite ne tik automobilio privalumus, komplektaciją, bet ir unikalų aprašymą, kuris sudomins pirkėją. Nuotraukos turi buti geros kokybės be jokiu specialiųjų efektų. Automobilis turi atrodyti natūraliai, neslėpkite smulkių kėbulo defektų. Nuotraukų nebūna perdaug – kuo daugiau, tuo geriau. Išanalizuokite automobilių pasiūlos rinką ir parduokite už atitinkamą kainą. Nepamirškite, kad per aukšta kaina, tiesiog atstums pirkėjus.

Susitikimas su pirkėjais

Būkite budrūs. Dauguma pirkėjų norės išbandyti jūsų automobilį ir jei jums pirkėjas atrodys įtartinai paprašykite jo parodyti vairuotojo pažymėjimą. Stenkitės automobilį rodyti dienos metu. Kai kurie pirkėjai norės nuvažiuoti iki automobilių serviso ir ten apžiūrėti jūsų automobilį.

Būkite kantrūs.

Turbūt kiekvienas vairuotojas žino, kad nupirkti automobilį lengviau, negu jį parduoti. Lietuvoje vidutiniškai automobilis parduodamas per 30 dienu. Jeigu nepardavėte automobilio per 4-5 savaites rekomenduojame sumažinti kainą 5-7%.

Negalite laukti keletą savaičių ar mėnesių? Norite išvengti susitikimų su nepažįstamais žmonėmis? – Susisiekite, ir jūsų automobilis bus parduotas jau šiandien!

Visų  automobilių supirkimas – tai greitas ir patogus būdas parduoti savo automobilį. Puiki galimybė parduoti automobilį per valandą ir gauti grynais iš karto po dokumentų pasirašymo.

Ar tai, ne tai ko jūs norite?

 

Kaip parduoti savo automobilį?